تهویه آران انرژی
یکشنبه , آذر ۱۴ ۱۴۰۰
خانه - اگزاست فن - اگزاست فن ایران هواسازان | بازار فروش انواع دستگاه تهویه

اگزاست فن ایران هواسازان | بازار فروش انواع دستگاه تهویه

برای تهویه هوا ابزار مختلفی وجود دارد. یکی از این ابزار که کاربرد بسیار بالایی در صنایع مختلف دارا می باشد، اگزاست فن نام دارد. این نوع از دستگاه در مدل های گوناگون و برای مکان های مختلفی کارایی دارد که می توان به نوع کارکرد آن اشاره نمود. این نوع از دستگاه هوا را می کشد و یا از محیط خارج می نمایند. هر کدام از دستگاه ها دارای توان و نیروهای مختلفی هستند که این به محیطی بستگی دارد که از آن می خواهیم استفاده کنیم. 

از اگزاست فن ها در منزل و به ویژه آشپزخانه و سرویس بهداشتی هم می توان کار گرفت. شرکت های مختلفی در کشورمان وجود دارند که این نوع از دستگاه را تولید می کنند. از جمله می توان به اگزاست فن ایران هواسازان اشاره کرد که در مدل ها و کاربردهای متنوعی دستگاه را تولید می کند و به بازار عرضه می دارد. در بازار فروش انواع دستگاه تهویه می شود این اگزاست فن را هم خریداری کرد. 

اگزاست فن ایران هواسازان | بازار فروش انواع دستگاه تهویه

تولید کننده انواع اگزاست فن در ایران

تولید کننده انواع اگزاست فن در ایرانتولیدکننده انواع اگزاست فن در ایران، آن را در دو نوع به بازار عرضه می کند که می شود به این ها اشاره کرد:

  1. اگزاست فن خروج هوا 
  2. اگزاست فن گردش هوا 

نوع دوم هوا را در هنگام مکش گرفته و پس از تصفیه آن را دوباره به درون محیط پرتاب می کند. از جمله تولیدکنندگان مطرحی که در کار ساخت این مدل از دستگاه ها هستند می شود به این تهویه هامون، خزر فن، هواسازان، طاها فن، دنیای فن، کولاک فن و غیره اشاره کرد. 

محصولات این برندها را می توان به راحتی از مراکزی که در کار خرید و فروش انواع دستگاه تهویه هستند به دست آورد. در این مراکز تولید کننده فن نمایندگی هایی نیز دارد که فروش اگزاست فن از سوی آنان انجام می شود. 

کاتالوگ انواع دستگاه اگزاست فن

کاتالوگ انواع دستگاه اگزاست فندر کاتالوگ شرکت های تولید کننده می توان انواع دستگاه اگزاست فن را مشاهده کرد. این دستگاه ها را می توان به سه تیپ اصلی و جداگانه تقسیم بندی نمود که عبارتند از: 

  1. اگزاست فن سقفی 
  2. اگزاست فن آکسیال 
  3. اگزاست فن یوتیلیتی 

این دستگاه های تهویه هر کدام دارای توان قدرت هوا دهی مختلفی می باشند. برای مثال می توان گفت که توان آنان در این خصوص بین ۱۰۰۰ تا ۵۷۵۰ می باشد. 

با مراجعه به بازار می توان انواع مختلفی از این نوع دستگاه را مشاهده کرد که در مکان های گوناگونی مانند اتاق تمیز صنایع تولیدی به کار برده می شوند و کارایی بالایی دارند. 

معرفی انواع هواکش های صنعتی

معرفی انواع هواکش های صنعتیهواکش های صنعتی که بیشتر فن هستند، کار اصلی شان تهویه هوا می باشد. از این نوع دستگاه در کارخانه ها و کارگاه های بزرگ استفاده می کنند. وظیفه فن ها این است تا هوای آلوده را به بیرون هدایت کنند. قدرت موتور فن ها و دستگاه های هواکش صنعتی از خانگی ها بالاتر می باشد. 

در کل می توان هواکش ها را به سه دسته تقسیم نمود که عبارتند از: 

  • دستگاه متقاطع 
  • هواکش محوری 
  • هواکش گریز از مرکز 

این هواکش ها هر یک دارای اندازه های متفاوتی می باشند که فن های آن دارای پره های گوناگونی است. 

هزینه خرید و نصب انواع اگزاست فن

هزینه خرید و نصب انواع اگزاست فنبرای این که از هزینه خرید و نصب انواع اگزاست فن مطلع شوید، بهترین راه این است که به بازار خرید و فروش این دستگاه مراجعه نمایید. در آن جا فروشگاه های گوناگونی وجود دارند که هم قیمت اگزاست فن را برای تان اعلام می نمایند و هم این که از چگونگی هزینه اجرای نصب آن برای تان معلومات می دهند. 

همچنین در این خصوص می شود به وبسایت های گوناگونی هم مراجعه کرد. در این وبسایت ها انواع خدمات صورت می گیرد. نصب هر کدام از اگزاست فن ها متفاوت است. برای نمونه نصب اگزاست فن خانگی با صنعتی فرق می کند و هزینه های آن ها گوناگون محاسبه می شود. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

اگزاست فن شرکت تهویه | فروشگاه مرکزی انواع دستگاه تهویه

اگزاست فن شرکت تهویه، فنی است که برخلاف فن های دمنده،هوا را می کشد و از محیط خارج میکند.ساده ترین نوع اگزاست فن ها،هواکش های آشپزخانه هستند.اگزاست فن های صنعتی قدرت مکش بالایی در حدود ۱۴۰۰CFMدارند که لازمه آن این است که فن های پرقدرتی داشته باشند.اگزاست فن ها معمولا در دوحالت گردش هوا و یا خروج هوا مورد استفاده قرار میگیرند.در حالتی که از اگزاست فن ها در گردش هوا استفاده شود،هوا پس از فیلتر شدن دوبارع به محیط باز میگردد.تهیه صنعتی عبارت است از تولید و برقراری سیستمی کاملا صنعتی و کارآمد برای انتقال و خارج کردن ذرات آلاینده شامل گرد و غبار،بخارات،دود و گازهای شیمیایی از طریق تامین هوای پاک و تخلیه هوای آلوده کارگاه،کارخانه و...و جلوگیری از تماس کارگران و محیط پیرامونی با مواد خطرناک در مقدار بیش از حد مجاز.با عنایت به این موضوع و حساسیت بسیار بالای حفظ سلامتی در فضاهای کار،استفاده از دستگاه های تهویه صنعتی و هواکش صنعتی در اقسام مختلف برای حفظ ایمنی و سلامت کار پیشنهاد می گردد.

پاسخی بگذارید