مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع تهویه مطبوع ،هواساز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید یونیت هیتر آب گرم | آخرین قیمت یونیت هیتر صنعتی فن دار در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید...

یونیت هیترصنعتی فن دار (بخارآب)آخرین قیمت یونیت هیتر صنعتی فن دار در بازارانواع مختلف دستگاه یونیت هیترکاربردی انواع دستگاه یونیت هیتر آب گرمنمایندگی فروش بهترین دستگاه های یونیت هیتر صادرات انواع دستگاه یونیت هیتر

یونیت هیتر صنعتی فن دار اصل با توجه به گرمای فوق العاده جهش چشمگیری داشته است و عرضه عمده این دستگاه به صورت مستقیم سبب شده تا علاوه بر خرید محصولی با کیفیت اصلی، آن را با قیمت مناسب خریداری کنید و بتوانید از آن برای گرمایش بهینه و صرفه جویی در مصرف انرژی بهره بگیرید که در نوشته زیر مختصری به معرفی مشخصات این دستگاه پرداخته ایم.

بطور کلی یک یونیت هیتر آبگرم برای ایجاد گرمایش در سالن های تولید کارخانه ها،کارگاه ها،انبارها،فروشگاه های بزرگ و… مورد استفاده قرار میگیرد.

یونیت هیتر ها با توجه به انواع مختلفی که دارند برای مکان ها و محل های متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرند و هرچه حجم محل بیشتر باشد به طبع به تعداد بیشتری یونیت هیتر نیاز است.لازم به ذکر است که چنانچه بخاهیم علاوه بر گرمایش میزان رطوبت هوای داخل محل را نیز تنظیم کنیم دیگر یونیت هیتر ها کاربرد نداشته و باید از هواساز استفاده شود.

در این مطلب برآنیم تا همه ی مشاوره های لازم برای را برای خرید یونیت هیتر آب گرم به شما ارائه کنیم.

خرید یونیت هیتر آب گرم | آخرین قیمت یونیت هیتر صنعتی فن دار در بازار

یونیت هیترصنعتی فن دار (بخارآب)

یونیت هیترصنعتی فن دار (بخارآب)یونیت هیتر صنعتی (Industrial Unit heater) دستگاهی است که برای ایجاد گرمایش در فضاهای بزرگ از آن استفاده میشود.

کاربرد یونیت هیتر صنعتی زمانی است که بار حرارتی زیادی را به محیط اطراف خود بدهد..

عملکرد این یونیت هیتر ها به گونه ای است که با چرخش بخار آب داغ در داخل لوله های آن گرما به فضای مجاور انتقال میابد.این بخار آب ممکن است از طریق انرژی برق و از میان اتصالات الکتیریکی موجود در دستگاه به وجود بیاید یا از راه های دیگر.

باید به این نکته توجه شود که هرچه اندازه و سایز یونیت هیتر بخار آب بیشتر باشد در نتیجه گرمای تولید شده در محیط توسط آن نیز بیشتر خواهد بود.

یونیت هیتر های بخار آبگرم نسبت به دیگر انواع یونیت هیتر ها محبوبیت بیشتری دارند چرا که توانایی آنها در گرم کردن محیط بیشتر است و سریع تر از انواع دیگر این کار را انجام میدهند.

آخرین قیمت یونیت هیتر صنعتی فن دار در بازار

آخرین قیمت یونیت هیتر صنعتی فن دار در بازارقیمت خرید یونیت هیتر صنعتی بر طبق سایز و اندازه و ظرفیت ایجاد گرما توسط این دستگاه متفاوت است؛بنابراین نمی توان قیمت حتمی برای آن تعیین کرد اما آخرین قیمت یونیت هیتر بخار با کویل مانیسمان اصل با گارانتی در سایز ۵۰*۵۰*۳۵ در حال حاضر ۱۴/۷۰۰/۰۰۰ ریال می باشد که با توجه به فروش این دستگاه از درب کارخانه و حذف واسطه های موجود در این کار ممکن است قیمت آن بسیار ارزان تر از قیمت بازار تمام شود.

یونیت هیتر های صنعتی بزرگتر با توجه به اندازه سایز،قیمتی متفاوت تر را در بَر می گیرد.هرچه اندازه و سایز این دستگاه بزرگتر باشد قیمت بیشتری را شامل میشود.البته مشتریان به خوبی  میدانند که باشیوه ی خرید از درب کارخانه و حذف واسطه ها می توانند دستگاه ها را با قیمتی ارزان تر تهیه کنند و این روش باعث خشنودی و رضایت هرچه بیشتر مشتریان خواهد شد.

انواع مختلف دستگاه یونیت هیتر

انواع مختلف دستگاه یونیت هیتریونیت هیتر ها از نظر نحوه ی قرار گرفتن دارای انواع دیواری،سقفی و صنعتی بوده ودر پروژه هایی که دارای موتورخانه مرکزی (آب گرم یا بخار) باشند،مورد استفاده قرار میگیرند.

انواع دیگر یونیت هیتر ها به طور خلاصه در پایین ذکر شده است:

  1. یونیت هیتر های صنعتی و خانگی
  2. یونیت هیتر آبگرم و بخار داغ
  3. یونیت هیتر زمینی و دیواری و سقفی
  4. یونیت هیتر های دارای جریان هوای خروجی عمودی،افقی و یا دلخواه
  5. یونیت هیتر های دارای فن مکنده یا دمنده

لازم به ذکر است که در همه ی انواع یونیت هیتر ها اگر در لوله ها به جای جریان یافتن آب گرم یا بخار آب در آن از آب سرد استفاده شود به جای گرمایش محیط را خنک و سرد خواهند کرد.

کاربردی انواع دستگاه یونیت هیتر آب گرم

کاربردی انواع دستگاه یونیت هیتر آب گرمیونیت هیتر های آبگرم در اماکن صنعتی و ورزشگاه ها یا در سالن های بزرگ و نمایشگاهی ،مرغداری ها،گلخانه ها و یا در سوله هایی که نیاز به گرمایش دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

نکته قابل توجهی که کاربرد این دستگاه ها را در دنیای صنعتی امروز چندین برابر کرده است سرعت بالایی است که در گرم کردن یک فضای نسبتا بزرگ دارند…این ویژگی باعث کاهش مدت زمانی میشود که برای گرمایش  آن محل مورد نیاز است.

به علاوه شما میتوانید با توزیع مناسب چند دستگاه یونیت آب گرم در قسمت های مختلف، به توازن مناسب تر هوای گرم در فضای خود به راحتی دست پیدا کنید.

بازهم براین نکته تاکید میشود که یونیت هیتر هایی که با بخار آب کار میکنند به مراتب بهتر و سریع تر از یونیت هیتر های آبگرم عمل میکنند و همین عملکرد خوب آنهاست که باعث میشود طرفداران بیشتری نسبت به یونیت هیتر هایی که با آبگرم عمل میکنند، داشته باشد.

نمایندگی فروش بهترین دستگاه های یونیت هیتر

نمایندگی فروش بهترین دستگاه های یونیت هیتر یونیت هیتر آبگرم در سراسر کشور کارخانجاتی را به خود اختصاص داده اند. قیمت فروش یونیت هیتر آبگرم و یونیت هیتر فن دار با توجه به سایز و ظرفیت دستگاه، نوع آن و دیگر عوامل مربوطه بسیار متغیر و متفاوت با یکدیگر میباشد ازین رو قیمت صادقی برای آن نمیتوان معین ساخت.

فروشگاه های اینترنتی بسیاری مشاوره، طراحی و تولید، فروش و اجرای انواع سیستم های تهویه مدرن را انجام می دهند که این فروشگاه ها توسط شرکت های تولید کننده یا نمایندگان فروش آنها هدایت می شوند.

با این حال بهترین نمایندگی های فروش این محصول منحصر به فرد را میتوان در شهر های بزرگی نظیر تهران و اصفهان جست و جو کرد.

صادرات انواع دستگاه یونیت هیتر

صادرات انواع دستگاه یونیت هیتردر چند سال اخیر به دلیل تحریم ها و مشکلات اقتصادی، صادرات این دستگاه از کشور های خارجی به ایران با مشکلات زیادی مواجه شده است.ازین رو متخصصان و تولید کنندگان  داخلی نهایت تلاش و پشتکار خود را به کار گرفته اند تا با تولید این یونیت هیتر ها در داخل نیاز کشور را تامین کنند.

امروزه کارخانه جات ایرانی در صنعت تولید دستگاه های تهویه مطبوع به چنان مهارتی دست پیدا کرده اند که عملا نه تنها نیاز داخلی به این دستگاه را رفع می کنند بلکه تعدادی از این کارخانه های تولید یونیت هیتر در خاورمیانه زبان زد شده و حرف اول را می زنند. همچنین به دلیل نیاز گسترده در منطقه خاورمیانه روز به روز به صادرات این شرکت ها اضافه شده و رونق این صنعت را چندین برابر کرده است. اگرچه هنوز تعداد کشور هایی که در صادرات یونیت هیتر ها به داخل نقش دارند کم نیست اما تکیه بر کار مهندسان داخلی به مراتب بهتر از واردات این دستگاه ها می باشد.

مدریت مجموعه ما

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع تهویه مطبوع ،هواساز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید