تهویه آران انرژی
یکشنبه , آذر ۱۴ ۱۴۰۰
خانه - ایرواشر - فروش ایرواشر آپارتمانی مستقیم از کارخانه

فروش ایرواشر آپارتمانی مستقیم از کارخانه

فروش ایرواشر آپارتمانی یا خانگی از طریق سایت های معتبر با قیمت مناسب صورت می گیرد و شما نیز می توانید نسبت به خرید ارزانتر آن اقدام کنید. این ایرواشرها در ظرفیت های متعدد تولید می شوند.

فروش ایرواشر آپارتمانی

شرح ایرواشر آپارتمانی

ایرواشر آپارتمانی که در بازار با نام ایرواشر خانگی معرفی شده است یک دستگاه سرمایشی است که از یک سیستم مرکزی برخوردار بوده و قابل نصب بر روی بام و بالکن و حتی حیاط منزل می باشد.فروش ایرواشر آپارتمانی از طرق مختلف صورت می گیرد و اما بهترین روش فروش که همراه با تخفیفات ویژه بوده است، روش های مجازی یا اینترنتی می باشد. ایرواشر با استفاده از فرایند طبیعی تبخیر آب همراه با سیستم حرکت هوا برای ایجاد خنک کننده موثر است. هوای محیط از طریق فیلترها منتقل می شود و از طریق پد خنک کننده عبور می کند و سپس هوا را از طریق تبخیر آب ، سرد می کند.

فروش ایرواشر آپارتمانی

ایرواشر آپارتمانی چیست

ایرواشر آپارتمانی نوعی دستگاه سرمایشی است که در آپارتمان ها قابل نصب و استفاده می باشد و البته با استفاده از یک کانال کشی مطلوب به واحد های دیگر متصل می گردد. همچنین گفته شده است که ایرواشر های آپارتمانی در سایز های مختلف تولید می شوند و کوچکترین سایز آن نوع خانگی است.

فروش ایرواشر آپارتمانی

ویژگی های ایرواشر آپارتمانی

 • دارای طول عمر بسیار بالا
 • بسیار کم صدا و قابل تحمل
 • به صرفه بودن براساس مصرف انرژی
 • دارای قابلیت های مهم مانند کنترل مستقل
 • دارای قیمت بسیار مناسب و به صرفه
 • دارای سیستم فیلتراسیون

فروش ایرواشر آپارتمانی

انتخاب مناسب ایرواشر

ایرواشر به عنوان بخشی از سیستم کنترل آب و هوا و سیستم های کیفیت هوا استفاده می شود. شرکت های متعددی تاین تجهیزات را طراحی کرده اند که برای برنامه های مختلف طراحی شده اند، از جمله دستگاه های مختلف برای ساختمان های مختلف اما مهم این است که تجهیزات مناسبی انتخاب شود، زیرا دستگاه تحت فشار قادر نخواهد بود جریان هوا را حفظ کند و تجهیزاتی که برای کاربردهایی با سطح بالای ذرات طراحی نشده باشند ممکن است به علت اضافه بار با راندمان کاری پایین روبرو شوند.

فروش ایرواشر آپارتمانی

عملکرد ایرواشر

ایرواشر به طور مداوم در حال انتقال هوا بر روی آب سرد است و فشار هوا را برای چرخاندن آن از طریق یک محفظه انجام می دهد. رطوبت از هوا خارج می شود، زیرا با گذر از آب سرد به نقطه شبنم می رسد. علاوه بر این، ناخالصی ها در هوا مانند گرده و گرد و غبار تشدید می شوند. هوا هنگام خروج از دستگاه خشکتر و خنک تر است. همچنین دارای ذرات کمتر است، و همچنین امن تر و راحت تر برای نفس کشیدن می باشد.

فروش ایرواشر آپارتمانی

مزایای ایرواشر

 • هزینه نصب و عملیات کم
 • موثر در مناطق با حرارت بالا
 • تعمیر و نگهداری آسان و ارزان
 • سیستم بهداشتی – از آنجا که دستگاه در ۱۰۰٪ هوای تازه کار می کند.

فروش ایرواشر آپارتمانی

ایرواشر در مناطق خشک

در مناطقی که هوا بسیار خشک است، یک ایرواشرمی تواند برای افزایش رطوبت موثر باشد. هوای خشک برای نفس کشیدن افراد سخت است. همچنین می تواند به توسعه پوست خشک کمک کند و به مواردی که در محیط نگهداری می شود آسیب می رساند. ایرواشر ذرات را از هوا حذف می کند و تزریق رطوبت را افزایش می دهد تا آب و هوا را در رطوبت پایدار برای راحتی بیشتر حفظ کند. محیط هایی مانند موزه ها و بایگانی ها نیاز به کنترل دقیق آب و هوا برای حفاظت از مجموعه های آنها دارند و یک ایرواشر می تواند به این کار کمک کند.

فروش ایرواشر آپارتمانی

فروش ایرواشر آپارتمانی

تهویه مطبوع و طراحی های بسیار زیبای سیستم های تهویه چون ایرواشر های آپارتمانی توسط شرکت های معتبر ایرانی صورت می گیرد و فروش آن ها به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود. فروش ایرواشر آپارتمانی به صورت اینترنتی راهی در کاهش قیمت بوده و هزینه های عملیاتی را به صورت قابل توجهی کاهش می دهد. در این سایت معتبر سیستم های تهویه مطبوع ایرواشر آپارتمانی در ظرفیت های مختلف همراه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ارائه می شود.

فروش ایرواشر آپارتمانی

محل های خرید دستگاه

 • خرید از سایت های تخصصی
 • خرید از فروشگاه های معتبر
ظرفیت بر حسب (CFM)قیمت ایرواشرظرفیت بر حسب (CFM)قیمت ایرواشر
۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰استعلام شود۳۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰استعلام شود
۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰استعلام شود۳۵۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰استعلام شود
۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰استعلام شود۴۰۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰استعلام شود
۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰استعلام شود۴۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰استعلام شود
۲۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰استعلام شود۵۰۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰استعلام شود
۲۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰استعلام شود۵۵۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰استعلام شود

قیمت ایرواشر آپارتمانی

قیمت ایرواشرهای آپارتمانی با توجه به ظرفیت دستگاه و همچنین آپشن های ایرواشر مشخص می گردد.بنابراین تا بدست نیاوردن اطلاعات فوق نمی توان قیمت قاطعی برای آن مشخص کرد.مشتریان گرامی می توانند جهت استعلام قیمت دستگاه و همچنین خرید ایرواشر با کارشناسان ما در مجموعه آراد انرژی ارتباط برقرار کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

ایرواشر

سیستم ایرواشر

سیستم ایرواشر: سیستم ایرواشر صنعتی هایژنیک (آنتی باکتریال) با ساختار عمودی ،افقی و L شکل با کوئل های سرمایشی …