تهویه آران انرژی
یکشنبه , آذر ۱۴ ۱۴۰۰
خانه - VRF - نمایندگی فروش دستگاه VRF در کشور

نمایندگی فروش دستگاه VRF در کشور

در سال های اخیر انتظارات مشتری از سیستم های تهویه مطبوع تغییر کرده است. آنها تقاضای طیف وسیعی از خدمات را دارند که به راحتی اتاق را بهینه می کنند و علاوه بر کاهش هزینه های انرژی و نگهداری ، با حداکثر سادگی و انعطاف پذیری عملیاتی همراه هستند. در این سایت مرجع ، فروش دستگاه VRF باکیفیت امکان پذیر می باشد.

 VRF چیست

دستگاه VRF  دارای کمپرسور DC Inverter جهت تامین سرعت موتور می باشد که منجر به جریان متغیر مبرد می شود و صرفه جویی برای این دستگاه نسبت به دستگاه های سنتی بیش از ۵۵ درصد است. سیستم ها VRF پاسخ کامل به تمام این الزامات است و به طور فزاینده ای به عنوان جایگزینی برای سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع سنتی استفاده می شود.

فروش دستگاه VRF

مزایای متغیر مبرد منجر به مزایای گسترش مستقیم مرتبط با کنترل اینورتر و پیشرفته ترین کنترل الکترونیکی می شود. این تکنولوژی دارای مزایای فراوانی از طراحی سیستم تا مرحله نصب و بهره برداری می باشد. طیف گسترده ای از واحدهای داخلی،  VRF را انتخابی انعطاف پذیر ترین برای برآورده ساختن نیازهای ساختمان می کند.

فروش دستگاه VRF

مزیت دستگاه VRF

  • پاسخگویی کامل تهویه مطبوع یک ساختمان
  • سرمایش و گرمایش همزمان
  • بسیار مناسب برای فضاهای محدود
  • کم صدا و بدون لرزش
  • صرفه جویی در مصرف انرژی

فروش دستگاه VRF

مشخصات

سیستم های کوچک VRF (تا ۹ واحد داخلی، تا ۱۵ کیلو وات) مناسب برای کاربردهای تجاری و مسکونی است. این دستگاه ها طراحی شده است تا شکاف بین سیستم های چند منظوره و ظرفیت بزرگتر را به وجود آورد.

سیستم سوپر مدولار که پیشرفته ترین سیستم پمپ گرما در بازار است که COP آن ۴٫۲۵ در اندازه ۲۲٫۴kW است. واحدهای موجود با ظرفیت ۱۴ تا ۱۳۵ کیلو وات در کولن و از ۱۶ تا ۱۵۰ کیلو وات در گرما، در دسترس هستند و راندمان استثنایی آنها باعث کاهش مصرف انرژی سالانه تا ۵۰ درصد می شود.

فروش دستگاه VRF

این سیستم ها نوآوری های مهم را با امکان ارائه حرارت و خنک شدن همزمان به مناطق یا اتاق های مختلف معرفی می کنند. انتخابگر جریان جمع و جور، سیستم را به طور همزمان حرارت داده و سرد می کند و می تواند در فضاهای محدود استفاده شود. محدوده ظرفیت خنک کننده از ۲۲٫۴ تا ۸۴ کیلو وات و ظرفیت حرارتی ۲۵ تا ۹۵ کیلو وات است. حداکثر ۴۸ واحد داخلی را می توان به یک سیستم متصل کرد.

واحدهای VRF، استانداردهای تکنولوژیک جدیدی را به وجود می آورند که شامل کمپرسورهای دوقلو DC در تمام واحدهای در فضای باز است که با مبرد R410A با تراکم بالا سازگار است. استفاده از این سیستم های کمپرسور دوگانه، بار عملیاتی سیستم توزیع شده به طور یکنواخت، با یک کنترل کننده ویژه تنظیم توالی عملیاتی از واحد های فضای باز و کمپرسورهای فردی می کند.

فروش دستگاه VRF

فروش دستگاه VRF

قیمت فروش دستگاه VRF  با توجه به قیمت ارز و همچنین ظرفیت آن متغیر می باشد. مشتریان عزیز می توانند جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir