تهویه آران انرژی
یکشنبه , مهر ۶ ۱۳۹۹
خانه - فن کویل کانالی - قیمت فن کویل کانالی ساراول در بازار

قیمت فن کویل کانالی ساراول در بازار

فن کویل کانالی ساراول چه ویژگی ها و کاربرد هایی دارد؟ شرکت ساراول یکی از مشهور ترین تولید کننده های فن کویل است. فن کویل ها که دستگاه های تأمین سرمایش، گرمایش و رطوبت محیط هستند، در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند و کاربرد های گوناگون دارند.

فن کویل کانالی ساراول

فن کویل کانالی ساراول

فن کویل ها به طور کلی تأمین کننده ی گرمایش و سرمایش و همچنین رطوبت محیط های گوناگون اداری، صنعتی، تجاری، مسکونی و… هستند. فن کویل کانالی ساراول ویژگی های ممتازی دارد که آن را از سایر نمونه های مشابه خود جدا کرده است.

فن کویل کانالی ساراول

ویژگی های فنی و عمومی فن کویل کانالی ساراول چیست؟

 1. فن کویل های کانالی را با توجه به شرایط محیط و موقعیت آن می توان می توان به دو صورت افقی یا عمودی نصب و راه اندازی کرد.
 2. این دستگاه ها به طور معمول سه ردیف لوله ی مسی ۸٫۳ اینچی دارند. امتیاز مسی بودن لوله ها این است که به سرعت گرم می شوند و رسانای قوی گرما و حرارت می باشند.
 3. الکتروموتور فن کویل کانالی ساراول قوی است و در عین حال در هنگام فعالیت حتی بر روی دور های تند خود، هیچ گونه لرزش و سر و صدایی ایجاد نمی کند.
 4. جنس تشتک های تقطیر و کویل ها در این دستگاه از گالوانیزه است و مقاومت بالایی در برابر زنگ زدن و اکسیده شدن از خود نشان می دهد.
 5. فیلتر های هوا در فن کویل کانالی ساراول قابلیت شستشوی کامل و تعویض را دارا هستند و با جدا کردن در جلویی دستگاه، به راحتی می توان به فیلتر های هوای فن کویل دسترسی پیدا کرد.
 6. برای رعایت حقوق و رفاه حال مشتری و با توجه به نیاز های آن ها هر مدل از این دستگاه ها هفت اندازه ی مختلف دارند.
 7. ماندگاری اجزای حساس و حیاتی این دستگاه بسیار طولانی می باشد.
 8. فن کویل کانالی ساراول در کنار داشتن امتیاز زیبایی و جذابیت ظاهری، استحکام داخلی نیز دارد و نصب و نگهداری و سرویس دوره ای آن بسیار آسان و سریع انجام خواهد شد.

فن کویل کانالی ساراول

نکات قابل توجه نصب فن کویل کانالی

 1. پیش از اینکه سفارش خود را ثبت کنید باید ببینید که محلی که قرار است لوله های دستگاه در آنجا نصب شود در سمت چپ قرار دارد یا راست.
 2. باید دقت کنید که دستگاه کاملاً تراز و متعادل و به اصطلاح بالانس نصب شده باشد؛ زیرا در این صورت هوادهی و عملکرد فن کویل کانالی ساراول دقیق و کامل خواهد بود و به بلبرینگ آن آسیب و فشاری وارد نمی شود.
 3. حتماً باید شیر های وصل کن و قطع کن آب خروجی و ورودی را در همان ابتدای کار و به همراه مهره های ماسوره ی مربوط به هر قطعه نصب کنید.

فن کویل کانالی ساراول

قیمت فن کویل کانالی ساراول

قیمت فن کویل کانالی ساراول با توجه به ظرفیت آن مشخص می گردد.مشتریان گرامی جهت اطلاع از قیمت روز فن کویل کانالی ساراول و همچنین خرید دستگاه می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

فن کویل کانالی | عمده فروشی انواع دستگاه تهویه

فن کویل کانالی وسیله ای است برای تأمین دمای مطلوب ساختمانهای مسکونی تجاری، اداری در فصول سرد و گرم سال، روش کار این دستگاه بدین صورت می باشد که جریان هوا را از