تهویه آران انرژی
دوشنبه , شهریور ۳۱ ۱۳۹۹
خانه - زنت - فاکتورهای کاهنده قیمت دستگاه زنت در بازار

فاکتورهای کاهنده قیمت دستگاه زنت در بازار

دستگاه زنت چیست و قیمت دستگاه زنت که در ایران نیز طراحی و تولید شده است چقدر است؟ زنت سیستم دو منظوره ی سرمایش و گرمایش است که در کنار این دو کار و با مجهز تر کردن سیستم آن، امکان تنظیم رطوبت محیطی را که در آن نصب شده باشد را نیز دارا خواهد بود.

قیمت دستگاه زنت

دستگاه زنت چیست

این دستگاه در واقع یک سیستم دو منظوره است که در کنار گرم یا خنک کردن محیطی که در آن نصب شده است، میزان رطوبت آن را نیز تنظیم می کند.

نحوه ی عملکرد سیستم زنت چگونه است؟

زنت ها برای خنک کردن محیط، هوا را از سطح های خیس خود  عبور می دهند و وقتی که آب خنک شده به وسیله ی زنت بخار شود، زنت هوا را کاملاً خنک خواهد کرد. در فصول سرد سال نیز زنت ها هوای برگشتی را با هوای تازه ترکیب می کنند و آن را از کویل های گرمایشی که آب آن با کمک پکیج ها یا موتور خانه تأمین می شود، محیط را کاملاً گرم و هوای آن را مطبوع خواهند کرد.

قیمت دستگاه زنت

زنت از چه اجزایی ساخته شده است؟

 1. دریچه های هوای تازه
 2. پد های مخصوص سلولوزی
 3. کویل گرم کننده ی آب
 4. پمپ
 5. سیستم مختص رطوبت زنی
 6. فن
 7. الکترو موتور
 8. سیستم کنترل
 9. فیلتر

قیمت دستگاه زنت

فاکتورهای کاهش دهنده قیمت زنت

 1. دستگاه های زنت کمپرسور ندارند و کمپرسور به تنهایی می تواند قیمت سیستم ها را تا میزان زیادی جا به جا کند. کمپرسور ها مبدل های حرارت هستند و هزینه ی نگهداری و خرید آن ها زیاد است. مبدل های حرارتی در زنت ها همان خنک کننده های سلولوزی هستند.
 2. دستگاه های رطوبت زنی معمولاً روی سیستم های زنت نصب نشده اند و به همین دلیل قیمت دستگاه زنت پایین تر است، ولی اگر مشتری تقاضای نصب این سیستم را داشته باشد، بالطبع قیمت دستگاه زنت نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت دستگاه زنت

مشخصات فنی

 • بدنه از ورق گالوانیزه
 • سرمایش تبخیری از نوع سلولزی
 • الکتروموتور از برند معتبر
 • فیلتر آلومینیومی قابل شستشو
 • رنگ آمیزی منحصر بدنه دستگاه
 • لوله های توزیع آب از جنس پی وی سی
 • دمپرها از جنس ورق گالوانیزه و یا آلومینیوم

قیمت دستگاه زنت چقدر است؟

قیمت دستگاه زنت به طور کلی نسبت به سایر دستگاه های تهویه مطبوع ، بسیار پایین تر است، ولی قیمت دستگاه زنت به نسبت طراحی و ساخت متفاوت آن تغییر خواهد کرد. بعضی از مشتریان می توانند با توجه به نیاز های محیطی خود سفارش نصب امکانات بیشتری بر روی دستگاه را داشته باشند، که طبیعتاً با نصب آن ها قیمت دستگاه زنت افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت دستگاه زنت

خرید سیستم زنت

خرید سیستم زنت در این سایت اختصاصی سیستم های تهویه مطبوع با توجه به ساختار نمایندگی و تامین کالا بدون واسطه از کارخانه بسیار تاپیر مثبت و کاهنده در قیمت دستگاه زنت دارد. مشتریان گرامی می توانند جهت مشاوره انتخاب مناسب ترین دستگاه منحصر به پروژه خود و همچنین استعلام قیمت دستگاه زنت با کارشناسان شرکت در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه زنت

شرکت پخش زنت مرغوب در بازار

پخش زنت مرغوب که از جمله دستگاه های تهویه برای چهار فصل سال می باشد …