تهویه آران انرژی
دوشنبه , شهریور ۳۱ ۱۳۹۹
خانه - هواساز - مرکز فروش هواساز مرغداری

مرکز فروش هواساز مرغداری

هواساز مرغداری مناسب برای سالن های دامداری و مرغداری بوده که در این مرکز فروش با قیمت بسیار مناسب و باکیفیت عالی عرضه می شود.هواسازها با توجه به ساخت هوای بهینه و کنترل دما بسیار نقش اساسی در مرغداری ها ایفا می کنند.

هواساز مرغداری

تهویه سالن مرغداری

تهویه و کنترل هوای سالن های دامداری و مرغداری بسیار بااهمیت و قابل توجه می باشد که البته با استفاده از یک هواساز می توانید این تهویه را برای آن ها ایجاد کنید. البته سالن های پرورش طیور و مرغداری متفاوت بوده که به دو دسته سالن باز و سالن بسته تقسیم بندی می شود. شرایط داخلی سالن های بسته و باز با هم متفاوت است و به همین دلیل از هواساز های مختلفی برای تعویض هوا استفاده می شود.

هواساز مرغداری

هواساز مرغداری

دستگاه هواساز مرغداری که البته با نام سیستم تهویه دمنده معرفی شده است به صورت مستقیم قابل اجرا می باشد و بیشترین میزان استفاده را در سالن های پرورش طیور داشته است.

فواید هواساز مرغداری

  • ایجاد یک فشار مثبت در سالن
  • جلوگیری از ایجاد کوران
  • از بین برنده توقف هوا در سالن ها
  • عدم تماس با گاز های سمی و رطوبت
  • ضدعفونی شدن هوا قبل از ورود به سالن

هواساز مرغداری

تهویه عرضی

در این مدل تهویه ، سالن تجهیز به هواکش ها و هواده ها در دیوار طولی می شود.در این روش تهویه عرضی جهت سالن های با عرض ۸ تا ۱۲ متر است ، بدلیل اینکه اگر عرض سالن از ۱۲ متر بیشتر باشد امکان تهویه بهینه سالن نمی باشد و همچنین در این روش ضروری است هواده ها و هواکش ها رو به روی هم نباشند تا نقطه کور و کوران هوا بوجود نیاید.

هواساز مرغداری

فروش هواساز مرغداری

فروش هواساز مرغداری از جهات مختلف در بازار انجام می شود که از بهترین و رایج ترین روش های فروش که البته همراه با تغییر قیمت بوده است، عبارت اند از:

  • فروش هواساز به صورت آنلاین
  • فروش هواساز از عمده فروشی ها
  • فروش هواساز از فروشگاه های معتبر
  • فروش هواساز از کارخانه تولیدی
  • و…

فروش هواساز مرغداری از سایت های تخصصی عاملی مهم در کاهش قیمت بوده و برای خرید این محصول می توانید با کارشناسان فروش سایت های معتبر در تماس باشید.

هواساز مرغداری

مرکز فروش هواساز مرغداری

اگر به دنبال خرید بهترین هواساز و همچنین یونیت هیتر مرغداری  با بالاترین قابلیت و کیفیت می باشید، می توانید از سایت های اختصاصی فروش هواساز کمک بگیرید. برای خرید این محصول با قیمت مناسب بهتر است با کارخانه تولیدی ارتباط مستقیمی داشته باشد و محصول را سفارش داده و در محل پروژه تحویل بگیرید.قیمت این محصول با توجه به متراژ مرغداری و ظرفیت هواساز مشخص می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش سیستمهای تهویه مطبوع

صادرات انواع هواساز صنعتی با کیفیت

از جمله دستگاه هایی که در بازار های کشور ما و دیگر کشور ها به …