تهویه آران انرژی
یکشنبه , آذر ۱۴ ۱۴۰۰
خانه - چیلر تراکمی - چیلر تراکمی آب خنک | عرضه کننده بهترین چیلر سرمایشی

چیلر تراکمی آب خنک | عرضه کننده بهترین چیلر سرمایشی

چلیرها که به سرد کن هم معروف هستند، دستگاه هایی به شمار می روند که از طریق ماشین، آب را به صورتی بخار می کند و سپس ایجاد هوای خنک را می نماید. در شهرهای مختلف به ویژه شهرهایی که گرمای آن زیاد است، از دستگاه هیا چیلر استفاده می کنند. این نوع دستگاه را در:

 • دانشگاه ها
 • ساختمان های اداری
 • بیمارستان ها
 • و غیره

مورد استفاده قرار می دهند. البته دستگاهی های چیلر گرمایشی هم وجود دارد که عین کارکرد را دارا می باشد. این مسئله را نیز باید یادآوری که کرد برای بازدهی خوب دستگاه چیلر، باید از آن به شدت مراقبت شود و همواره مواظب آن بود. این دستگاه شامل یک موتورخانه هم است که از آن جا انرژی اش تولید می شود تا هوای گرم یا خنک را تولید کند. 

چیلر تراکمی آب خنک یکی از انواع مختلف این دستگاه است که کاربرد بالایی در شهرهای جنوبی کشور دارد. 

چیلر تراکمی آب خنک | عرضه کننده بهترین چیلر سرمایشی

تولید کننده انواع چیلر های ایرانی

تولید کننده انواع چیلر های ایرانیدر کشورمان انواع گوناگونی از دستگاه چیلر تولید می شود. شرکت های مختلفی هستند که بهترین نوع را به بازار عرضه می دراند. آنان چیلر سرمایشی و گرماشی را تولید می کنند. از جمله انواع چیلر سقفی خنک کننده را این شرکت ها ساخته و سپس وارد بازار می کنند: 

 • شرکت تهویه آریا 
 • شرکت تهویه ویونا 
 • شرکت مه کوه تهویه 
 • شرکت سارایئل 
 • شرکت ساری پویا 
 • و غیره 

محصولات این شرکت ها را می شود از فروشگاه های مختلفی خریداری کرد که در کار خرید و فروش انواع دستگاه های تهویه می باشند. البته این نوع از دستگاه قیمت های بالایی دارد به دلیل این که تجهیزات زیادی نیاز دارد و تنها کسانی از عهده خرید آن بر می آیند که دارای درآمد بالایی باشند؛ به ویژه دولت ها که در ساختمان های اداری از آن استفاده می کنند. 

روش کار چیلر تراکمی آب خنک

روش کار چیلر تراکمی آب خنکچیلر تراکمی آب خنک روش کار چندان پیچیده ای ندارد. از طریق موتور خانه آب به صورت تبخیری خنک ایجاد شده و سپس از سوی فن هایی که وجود دارد، هوای خنک را از طریق تقسیم بندی ها یا کانال های ایجاد شده، به داخل محوطه می فرستد. 

این نوع از دستگاه دارای انواع گوناگونی است که در بیشتر ساختمان های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه چیلر خنک کننده نیاز به آب و انرژی حرکی دارد. 

شرکت های مختلفی هستند که در این حوزه فعالیت می کنند. برای این که بتوانید از روش درست کار چیلر تراکمی آب خنک مطلع شوید، می توانید به وبسایت های مختلفی که در این حوزه تخصص دارند مراجعه کنید. 

عرضه کننده بهترین چیلر سرمایشی

عرضه کننده بهترین چیلر سرمایشیعرضه کننده بهترین چیلر سرمایشی در کشور، کارخانه های تولیدی هستند. این کارخانه ها در دو نوع چیلر را به بازار عرضه می کنند که عبارتند از: 

 • چیلر تراکمی 
 • چیلر جذبی 

هر یک از این چلیرها خواص و فایده های خود را دارا می باشند. شما بنابه نیازی که دارید می توانید یکی از این مدل ها را خریداری کنید و از داشتن آن هوای خنک یا سرد را تولید نمایید. 

اما از دیگر عرضه کنندگان بهترین چیلرها می شود به نمایندگی ها و فروشگاه های متفاوت سطح شهر اشاره کرد. فروش عمده چیلر نیز از این طریق صورت می گیرد.

لیست قیمت چیلر در بازار

لیست قیمت چیلر در بازار لیست قیمت چیلر در بازار بستگی به نوع دستگاه و همچنین قدرت و کارایی آن دارد. 

برای این که بتوانید از تازه ترین قیمت ها با خبر شوید، به فروشگا ههایی مراجعه کنید که در کار فروش انواع چیلر می باشند. این فروشگاه ها نرخ ها را برای تان اعلام می کنند. 

قیمت های چیلر از ۹۰۰۰۰۰ تومان شروع می شود تا به بالا. می توانید با مراجعه به وبسایت های گوناگونی اینترنتی قیمت های این نوع از دستگاه را پیدا کنید. البته باید در این زمینه با فروشنده ها تماس بگیرد و قیمت را به دست آورید. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش شگفت انگیز چیلر تراکمی درجه یک

چیلر تراکمی درجه یک که از دستگاه های تهویه مطبوع می باشد یه دلیل افزایش …

پاسخی بگذارید