تهویه آران انرژی
یکشنبه , آذر ۱۴ ۱۴۰۰
خانه - تهویه مرکزی هوا - سیستم تهویه مطبوع مرکزی

سیستم تهویه مطبوع مرکزی

امروزه انواع سیستم های تهویه با قیمت های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می شوند. یکی از مهمترین مواردی که برای خرید دستگاه های تهویه مطبوع می بایست درنظر گرفت انتخاب نوعی از سیستم تهویه می باشد که نیاز ما را برطرف می کند.

انواع سیستم های تهویه مطبوع

همانطور که بیان داشتیم انواع سیستم های تهویه مطبوع طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بالارفتن هزینه های مربوط به قیمت انرژی نیز نیاز به شناخت انواع دستگاه های تهویه مطبوع را بیش از پیش می کند.

به طور کلی سیستم های تهویه مطبوع به دو مورد زیر تقسیم می شوند:

  • سیستم های تهویه مطبوع مستقل که شامل کولر اسپیلیت، داکت اسپیلیت و مینی چیلرها می شود.
  • سیستم های تهویه مطبوع مرکزی که عمدتا شامل مجموعه چیلر و هواساز و یا سیستم های VRF  می شود.

تهویه مرکزی

مزیت استفاده از سیستم های تهویه مرکزی

در سیستم های تهویه به صورت مرکزی مزیت های بسیاری را می توان بیان داشت. یکی از این مزیت ها کاهش بسیار زیاد مصرف انرژی نسبت به سیستم های مستقل می باشد.همچنین در این سیستم ها علاوه بر آنکه سطح آسایش افراد ارتقا می یابد، از آنجایی که سیستم به صورت مرکزی عمل می کند، دیگر نمای ظاهری ساختمان تحت تاثیر سیستم های متعدد قرار نمی گیرد و زیبایی خود را حفظ می کند.

دیگر مسئله ای که می توانیم آن را به عنوان مزیت ذکر کنیم طولانی تر بودن عمر مفید سیستم های مرکزی ست.همچنین کنترل رطوبت مناسب در این دستگاه ها امکان پذیر می باشد اما در سیستم های مستقل این فرآیند با دقت کمتری امکان پذیر است.

خرید سیستم های تهویه مرکزی

خرید سیستم های تهویه مرکزی می تواند برای استفاده کننده آن بسیار سودآور و دارای صرفه اقتصادی باشد.اگر قصد خرید این قبیل سیستم ها را دارید می بایست ابتدا به جست و جوی مراکز معتبر و اصلی فروش آن بگردید. شاید این موضوع سخت به نظر برسد اما با اندکی جست و جو در فضای اینترنت و بررسی اصالت آن ها می توانید بهترین فروشندگان را شناسایی کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir